Letenky|Last Minute|Dovolená

Informace o Vietnamu s možností přidat odkaz - Vietnam 2023/2024

Všeobecné informace o Vietnamu s možností přidat odkaz. Počasí, ceny na Vietnamu, informace o zájezdech a bezpečnost. Vietnam 2023/2024.

Dovolená Vietnam 2023/2024
Last Minute Vietnam

Vietnam - informace s možností přidat odkaz/url

Jak přidat odkaz

Chcete mít na webu Vietnamdovolena.cz odkazy na své stránky, vlastní PR články, bannery nebo jinou online reklamu? Více informací naleznete na reklama pro CK a CA.

Seznam českých cestovních kanceláří a agentur pořádající pobyty ve Vietnamu především v lokalitách Hanoi, Nha Trang a Phan Thiet naleznete na webu Cestovní kanceláře CK.

Všeobecné informace

Všeobecné informace o Vietnamu jako jsou dějiny, geografie, obyvatelstvo, ekonomika, turistický ruch, kultura a další naleznete na Wikipedii.

Ceny na Vietnamu

Zajímají vás jak draho je na Vietnamu? Zkuste specializovaný web Dovolená ceny, kde naleznete aktuální ceny potravin, oblečení, obuvi, ceny nápojů, dopravy, alkoholu a cigaret, ceny v restauracích a ceny dovolené na Vietnamu.

Dovolená a Last Minute zájezdy

Pro porovnání cen dovolené a Last Minute zájezdů do Vietnamu můžeme doporučit weby Dovolená Vietnam a Vietnam Last Minute.

Léky do Vietnamu

Co si s sebou na dovolenou do Vietnamu přibalit za vhodné volně prodejné léky? Nezapomeňte na své pravidelně užívané léky, léky proti nevolnosti, vhodné přípravky chránící vaše tělo před silným slunečním zářením a do letadla léky na uklidnění. Vhodné je si s sebou vzít také malou lékárničku, obsahující i prostředky na ošetření drobných poranění, léky na nachlazení a horečku a nezapomeňte také na přípravky proti hmyzu. Lékárnička by měla obsahovat určitě také malý teploměr.

Bezpečnost

Informace o aktuální bezpečnostní situaci na Vietnamu naleznete na webu Ministerstva zahraničních věcí České republiky (MZV).

Počasí na Vietnamu

Jaké je aktuální počasí na Vietnamu se dozvíte na webu AccuWeather.com.

Pobyty na horách

Zajímají vás kromě dovolené také pobyty na horách? Proč si nějaký takový pobyt na tuzemských horách nedopřát pobyty na tuzemských horách.

Informace o Vietnamu.cz

Informace o doméně Vietnamu.cz a dalších doménách naleznete v katalogu domén doména Vietnamu.cz. Máte-li zájem o vlastní prémiovou doménu nejen z oblasti cestovního ruchu, zkuste web luxusní domény k prodeji.

Dovolenou Vietnam 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Vietnamu. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Vietnamu vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Vietnamu vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Vietnamu vybráním příslušných měsíců:

Pobyt ve Vietnamu si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si ve Vietnamu z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Chorvatsko - informace o dovolené, Itálie - informace o dovolené, Jordánsko - informace o dovolené nebo například dovolenou Kanárské ostrovy - informace o dovolené? Další možností je třeba Kapverdské ostrovy - informace o dovolené.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Vietnamu může být třeba doprava. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Vietnamu letecky 2023/2024 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023/2024 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Vietnamu si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Vietnamu můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Vietnamu pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Vietnam nebo sekci dovolená s dětmi.